CONTINENTAL ШИНОМОНТАЖНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ПОРТІВ

Щоб протистояти викликам сучасного світу, необхідно об’єднати кроки. Уявіть собі портовий термінал з висоти пташиного польоту. Він повинен працювати скоординовано, при цьому кожна голова, рука і кожен працює для досягнення спільної мети. Якщо це ще не належить до вашого портовому терміналу, то рішення Continental Port Solutions пропонують прекрасну можливість підвищити операційну ефективність і результативність.

Інтелектуальна технологія Continental аналізує кожен рух, виявляючи потреби, больові точки і невеликі зміни температури і тиску в шинах.

Ми допомагаємо вам прийняти важливі рішення про те, які шини з широкого асортименту радіальних, плоских і твердих покришок найкраще підходять – вибір, який залежить від складних факторів, з урахуванням як транспортних засобів, так і поставлених перед ними завдань. Оскільки у нас є повний асортимент шин, ми завжди можемо запропонувати кращу, відповідну вашим індивідуальним вимогам. При цьому ми беремо до уваги ваші конкретні бізнес-цілі, такі як термін служби шин, ефективність і багато іншого.

Довіртеся багаторічному досвіду Continental у виробництві ефективних, швидких, екологічних, довговічних і надійних шин. Скористайтеся нашими консультаційними послугами та великим асортиментом шин, щоб ваш портовий термінал працював як єдине ціле, з шинами, які не підведуть команду.

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031