Вітаємо вас у Mobile Heavy Machinery. Для отримання цікавих пропозицій і актуальних новин, підпишіться на нашу розсилку.

Менеджмент

Райвіс Вецкаганс

Висококваліфікований фахівець у галузі транспорту та логістики, з більш ніж 15-річним успішним досвідом управління транспортом та логістикою, а також у транспортних та фінансових компаніях. Високий рівень професіоналізму був досягнутий у портовому бізнесі в Балтійському та Чорноморському регіонах. Особисті риси та великий досвід, а також широкий спектр професійних контактів забезпечують здатність успішно реалізовувати масштабні проекти розвитку бізнесу, особливо в сучасній геополітичній ситуації в регіоні Балтії та Чорного моря

Денис Гільдєєв

Портовий інженер та менеджер терміналів з більш ніж 12-річним досвідом, що спеціалізується на розробці портових терміналів, зернових технологій, технічному управлінні проектами. Працював над розвитком бізнесу, інвестиціями та консалтинговими сторонами портової галузі, взаємодіючи з інвесторами, клієнтами, інженерами, менеджерами, забудовниками, портовими органами та урядовими установами. Багатопрофільний досвід, разом з його сильними технічними і управлінськими знаннями, вносить міцне і цінне доповнення до розвитку бізнесу

Iрина Чудна

Консультант із зовнішньоекономічної діяльності. Фахівець у галузі транспорт і логістика, з більш ніж 7-річним досвідом з ретельної процедури документообігу та супровіду договірних робіт.

Олександр Дикий

Інженер по ремонту та обслуговування спеціалізованого обладнання та машин. Фахівець у технічних питаннях та запчастинах, з більш ніж 15-річним досвідом роботи з технікою та клієнтами.