UNIVERSAL LOADERS

Terex Fuchs 360

Завдяки сучасній гідравліці, функції рекуперації, що підвищує ефективність і виключно комфортній кабіні, MHL360 встановлює нові стандарти в галузі перевалки. Завдяки поєднанню потужності та низького рівня викидів, а також гідравліці, яка настільки ж потужна, наскільки і чутлива, навіть складні завдання під час навантаження виконуються швидко та ефективно. MHL360 забезпечує максимальний обсяг перевалки за мінімальних витрат часу. Поєднання максимального вильоту та гідравлічного закритого циклу повороту верхнього візка робить MHL360 першим вибором для навантаження та розвантаження.

Mantsinen 90ЕR

Mantsinen 90ЕR – універсальний варіант для портів, терміналів і заводів. Система енергозбереження HybriLift, яка входить в стандартну комплектацію, знижує споживання енергії до 35%. Mantsinen 90ЕR має максимальну дальність дії 26 метрів та доступний з електродвигуном або дизельним двигуном. Mantsinen PowerPack гарантує, що ви можете переміщати і управляти деякими гідравлічними функціями вашого навантажувача з електроприводом навіть без підключення до електромережі. Система енергозбереження HybriLift входить в стандартну комплектацію цього продукту.

Caterpillаr 365B MH

The machine for loading and unloading materials Caterpillar 365C MH is manufactured using the most advanced production technologies, providing the highest level of quality. Excellent handling, impressive load capacity, ease of maintenance and a more comfortable operator's workplace can increase productivity and reduce operating costs.

Contact us:

Denys Gildieiev