УНІВЕРСАЛЬНІ ПЕРЕВАНТАЖУВАЧІ

Terex Fuchs 360

Завдяки сучасній гідравліці, функції рекуперації, що підвищує ефективність і виключно комфортній кабіні, MHL360 встановлює нові стандарти в галузі перевалки. Завдяки поєднанню потужності та низького рівня викидів, а також гідравліці, яка настільки ж потужна, наскільки і чутлива, навіть складні завдання під час навантаження виконуються швидко та ефективно. MHL360 забезпечує максимальний обсяг перевалки за мінімальних витрат часу. Поєднання максимального вильоту та гідравлічного закритого циклу повороту верхнього візка робить MHL360 першим вибором для навантаження та розвантаження.

Mantsinen 90ЕR

Mantsinen 90ЕR – універсальний варіант для портів, терміналів і заводів. Система енергозбереження HybriLift, яка входить в стандартну комплектацію, знижує споживання енергії до 35%. Mantsinen 90ЕR має максимальну дальність дії 26 метрів та доступний з електродвигуном або дизельним двигуном. Mantsinen PowerPack гарантує, що ви можете переміщати і управляти деякими гідравлічними функціями вашого навантажувача з електроприводом навіть без підключення до електромережі. Система енергозбереження HybriLift входить в стандартну комплектацію цього продукту.

Caterpillаr 365B MH

Машина для навантаження і розвантаження матеріалів Caterpillar 365C MH виготовлена з використанням найдосконаліших технологій виробництва, які забезпечують вищий рівень якості. Відмінна керованість, вражаюча вантажопідйомність, простота техобслуговування і більш комфортабельне робоче місце оператора дозволяють підвищити продуктивність праці і знизити експлуатаційні витрати.

Зв’язатися з нами:

Денис Гільдєєв