КОНТЕЙНЕРНІ КРАНИ STS, RTG, RMG

Крани STS Konecranes

Konecranes має понад 40-річний досвід у проектуванні, виробництві та поставці контейнерних кранів Ship-to-Shore (STS).

Причальні перевантажувачі Konecranes застосовують технологію активного контролю вантажу, яка підвищує точність позиціонування спредера і контейнера на платформі вантажного транспорту, на палубі або в комірці судна.

У всьому світі вони збільшують продуктивність прибережних операцій, зменшуючи час перебування вантажів у портах.

 

Крани RTG Konecranes

Konecranes RTG (Rubber Tired Gantry) має інтелектуальну сталеву конструкцію, технологію Active Load Control (ALC) і сучасну кабіну, що робить цей RTG найбільш продуктивним і надійним у світі.

Вибираючи RTG Konecranes, ви отримуєте шлях до повністю автоматизованої роботи RTG. Konecranes пропонує повний спектр варіантів живлення для RTG.

Незалежно від того, чи передбачає ваш бізнес-план дотримання дизель-електричних ліній або повністю електричних ліній живлення.

Крани RMG Konecranes

Козлові контейнерні крани на рейковому ходу RMG (Rail Mounted Gantry) виробництва Konecranes – це результат багаторічної роботи в області проектування і постачання вантажопідйомної техніки.

Крани поєднують в собі новаторські розробки, а також технічні рішення, перевірені протягом мільйонів годин роботи на контейнерних терміналах різних країн світу.

При розробці конструкції крана RMG враховувалися всі аспекти, значимі для замовників таких машин: висока продуктивність, надійність, простота і точність управління, низькі експлуатаційні витрати і низький рівень споживання енергії.

Зв’язатися з нами:

Денис Гільдєєв